בית אבות באשקלון

בית אבות באשקלון – כי גם לכם מגיע איכות חיים

 
אם בעבר הייתה קונוטציה שלילית בכל הקשור אל מגורים בבית אבות וזאת משום שרוב האנשים ראו בבית אבות מקום אליו נזרקו הקשישים בלית ברירה, כיום המצב השתנה לחלוטין וקשישים רבים בוחרים לעבור מרצונם החופשי אל בתי אבות ברמה גבוהה.

בית אבות באשקלון – למה דווקא אשקלון?

העיר הדרומית אשקלון היא אחת מערי החוף היפות של ישראל. עיר זו משלבת את החום המדברי יחד עם הים והאווירה הקיצית והצעירה ולכן יש אנשים רבים שמחליטים לעבור ולהתגורר בעיר זו בה מחירי הדירות זולים יותר מאשר באזור המרכז וניתן ליהנות בה מספורט ימי, ים, בילויים ליליים ובריזה של שעות הליל לא פחות מאשר בערים אחרות.

מסיבות דומות יש אנשים שבוחרים בית אבות אשקלון על פני בתי אבות בערים מרכזיות אחרות. כאן הם יודעים שהם יוכלו ליהנות מרמת חיים גבוהה במחירים נמוכים יותר, במיקום שקט עם נוף מדהים ואפשרות של תחבורה לכל מקום. מקום בו יש רכבת שמגיעה מאשקלון ואל אשקלון מכל מקום בארץ, צוות סיעודי ורפואי ברמה גבוהה, יחס אישי ומשפחתי של צוות בית אבות באשקלון, פעילויות שונות ועוד.

בית אבות אשקלון או משפחה?

אם אתם מתלבטים אם לעבור אל בית אבות אשקלון או שמא לתת לילדים לטפל בכם, השאלה שלנו היא האם אתם סבורים שהילדים שלכם יוכלו לטפל בכם בצורה הטובה ביותר, האם יהיה לכם נוח שהילדים יטפלו בכם והאם אתם מעוניינים שהילדים שלכם יוותרו על משפחתם והקריירה שלהם ויקדישו את מרבית הזמן שלהם בטיפול בכם. רוב האנשים מחליטים שהם אינם מעוניינים להיות עול על ילדיהם, אך הם מעוניינים לבלות זמן רב במחיצתם. מסיבה זו הם בוחרים פעמים רבות בית אבות שממוקם באותה עיר או בקרבת מקום אל ילדיהם ונכדיהם, כמו למשל בית אבות באשקלון.

בצורה זו ההורה והילדים יודעים שיש מישהו שמטפל מבחינה רפואית-סיעודית בהורה בצורה הטובה ביותר, שיש להורה מגוון פעילויות מהן הוא יכול ליהנות ושיש לו חברה של אנשים בני גילו ובנוסף לכל אלו יש להורה אפשרות לבקר את הילדים והנכדים לעיתים קרובות וההיפך.
רשת בית הורים רחל ליצ'ק נמצאת בקרבת מקום ליד מכללת אחווה שסמוכה לאשקלון.
מתגוררים או מעוניינים להתגורר באשקלון ליד הילדים והנכדים? מעוניינים להתגורר בקרבת הים וליהנות מתנאי מחייה גבוהים? התקשרו אל בית הורים רחל ליצ'ק ואנחנו נשמח להראות לכם את בית האבות שלנו. התקשרו 1800-60-66-60 או השאירו את הפרטים שלכם באתר האינטרנט שלנו ואנחנו נחזור אליכם בהקדם