בית אבות ברחובות

 

בית אבות ברחובות – סמל סטאטוס

בחירת בית אבות ברחובות או בכל מקום אחר בארץ שמאגד את הטיפול הטוב ביותר עבור הוריכם היא משימה לא פשוטה. כאן תצטרכו לשכנע את ההורה שבית האבות הוא המקום האידיאלי לצרכיו ותצטרכו לוודא שאתם בוחרים בבית אבות שישרת את הוריכם בצורה הטובה ביותר ויאפשר לכם ליהנות מביקורים תכופים בו. במאמר זה נעזור לכם להבין מהם הדברים אותם יש לבדוק טרם בחירת בית אבות ברחובות או בכל מקום אחר.

הכנה מקדימה- אפיון של הצרכים

טרם בחירת בית אבות ברחובות או הקלדת מחרוזת המילים 'בית אבות רחובות' במנוע החיפוש על מנת לבחור בתוצאה המתאימה ביותר, חשוב מאוד לבצע עבודת הכנה מקדימה בה יקבעו הדברים הבאים:

  • תקציב- מהו התקציב החודשי/שנתי שעומד בפניכם למטרת בחירת בית אבות.
  • התאמה- מהו מצבו הבריאותי של האדם היקר לכם אותו אתם מעוניינים להכניס לבית אבות.
  • מיקום- אם אתם מתגוררים ברחובות או סביבתה חשוב שתחליטו האם אתם מעוניינים להכניס את ההורה אל בית אבות ברחובות או שמא אתם מוכנים לנסוע לעיר אחרת והעיקר שההורה יגור באותו בית אבות בו הוא מעוניין.
  • מחלקות- חשוב לוודא שאתם בוחרים בבית אבות שמתאים לרמה התפקודית של ההורה, אך שיש בו אפשרויות נוספות במקרה הצורך, כמו למשל מחלקה סיעודית ומחלקה לתשושי נפש.
  • דרישות מיוחדות- יש לברר האם יש לרשום את כל הדרישות המיוחדות שלכם מבית האבות ואת כל הדרישות המיוחדות אותן הביע הקשיש.

בית אבות רחובות- בחירה מודעת

יש אנשים רבים שמחליטים לעבור אל בית אבות רחובות בעודם עצמאיים. דבר זה מאפשר להם מסגרת בהם הם יכולים לישון בבטחה ולדעת שמישהו שומר עליהם ובכל מקרה בו הם צריכים עזרה רפואית, העזרה תהיה מיידית. בנוסף, מסגרת של בית אבות רחובות שמותאמת לקהל יעד עצמאי תאפשר למבוגרים ליהנות מפעילויות רבות, אם מדובר על חוגי העשרה, הרצאות, סרטים, ערבי חברה, היכרויות ועוד. חשוב להבין שיש אנשים שמחליטים לעבור אל מסגרת של בית אבות פרטי שמיועד גם לקהל העצמאי וזאת משום שהוא מאפשר להם את כל הפעילויות בהן הם מעוניינים, יש להם אפשרות לצאת מבית האבות ברכבם, לבקר את הנכדים, ליהנות מפעילויות עם המשפחה בבית האבות ועוד. אם בעבר, בית אבות סימל חוסר ברירה, כיום בית אבות פרטי מהווה אצל רבים סמל סטאטוס.

לסיכום, יש בישראל סוגים שונים של בתי אבות, חלקם פרטיים וחלקם ציבוריים. חלק מבתי האבות הפרטיים מאגדים מחלקה אחת ואילו אחרים מספר מחלקות. יש בתי אבות פרטיים יוקרתיים ויש בתי אבות שמומחים ביצירת אווירה ביתית ויחס אישי חם.

רשת בית הורים רחל ליצ'ק נמצא בקרבת מקום ליד למכללת אחווה שסמוכה לרחובות

רחל ליצ'ק מזמינה אתכם להתרשם מבתי ההורים שלה ומבטיחה לכם תחושה ביתית, יחס חם ומגוון פעילויות.

לתיאום ביקור ניתן לטלפן אלינו ב- 1800-60-66-60