בית אבות חולון

 
בשלב זה או אחר כל אדם צריך להגיע להחלטה היכן הוא מעוניין להתגורר בעשורים המתקדמים של חייו. אם אתם מתגוררים במרכז ואינכם מעוניינים להרחיק לכת מהילדים והנכדים ומהסביבה הטבעית שלכם יש לכם אפשרות לבחור בית אבות חולון או דיור מוגן בחולון שיאפשר לכם ליהנות מכל העולמות.

בית אבות בחולון- המסגרת המתאימה לכם?
יש שלב בו אדם צריך להגיע להחלטה באשר למסגרת הדיור בה הוא יחוש בנוח כאשר הוא יגיע לגיל מתקדם. יש אנשים שמחליטים להישאר בבית ולשכור את שירותיה של עזרה חיצונית, יש כאלו שמחליטים להישען על העזרה של ילדיהם ויש אחרים שמחליטים לעבור אל בית אבות חולון או כל מסגרת מסוימת של דיור מוגן שיכולה להציע להם איכות חיים ברמה גבוהה, שמירה ואבטחה, מסגרת חברתית, פעילויות שונות ושירותים רפואיים קרובים במקרה הצורך. מדי שנה נראה שיותר ויותר בתי אבות נפתחים וכמות האנשים שמחליטים לפנות אל מסגרות דיור לגיל הזהב ולקשישים גדולה יותר מאי פעם.

בית אבות חולון – הבחירה הנכונה
אם אתם מתגוררים בעיר חולון או שמא הילדים והנכדים שלכם מתגוררים בעיר זו או בערים הסמוכות לה והחלטתם שאתם מעוניינים לעבור ולהתגורר במסגרת מוגנת בה תוכלו לקבל שירותים רפואיים שונים וליהנות ממגוון פעילויות לגיל הזהב, קרוב לוודאי שאחת מהערים בה תחפשו בית אבות היא חולון. טרם בחירת בית אבות חולון חשוב מאוד לבצע עבודת הכנה מקדימה ולהחליט לגבי הדברים הבאים:
  • מיקום- מהו המיקום בו אתם מעוניינים. רוב האנשים מעוניינים להתגורר בסביבה בה הם התגוררו כל חייהם ולכן הם בוחרים בית אבות באותה עיר או עוברים לבית אבות שממוקם בקרבת מקום אל ילדיהם.
  • גילאים- חשוב שתמצאו חברה מתאימה בבית האבות ולכן חשוב מאוד לבחור בית אבות חולון שמציע לכם אוכלוסייה קרובה לגילאים שלכם.
  • התאמה תפקודית- חשוב לבחור בית אבות חולון שמתאים לרמת התפקוד שלכם. יש בתי אבות שמתאים למבוגרים עצמאיים, יש בתי אבות שמתאים לאנשים סיעודיים ויש בתי אבות שמשלבים כמה מחלקות ואנשי צוות רפואי שיכולים לשרת את אוכלוסייה זו בצורה הטובה ביותר.
  • תקציב- חשוב שתחליטו מראש מה האפשרות הפיננסית שלכם. יש בתי אבות ציבוריים ויש בתי אבות פרטיים בטווח רחב של מחירים. יש להחליט על אותו תקציב שנתי בו תוכלו לעמוד.

לסיכום, בחירת בית אבות בחולון צריכה להיעשות בצורה קפדנית. נכון להיום יש בתי אבות במקומות שונים בארץ וחשוב מאוד לבקר בבית האבות טרם ההחלטה היכן מעוניינים להתגורר. ההמלצה היא תמיד לקבוע פגישה מראש עם מנהלת בית האבות שתציג בפניכם את כל החלקים בבית האבות.
רשת בית הורים רחל ליצ'ק נמצאת באזור בסמוך לעיר חולון
מעוניינים במידע נוסף אודות בית אבות חולון? צוות המומחים של בית רחל ליצ'ק ישמח לספק לכם את כל הפרטים. ניתן להתקשר אלינו בטלפון 1800-60-66-60