צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בית אבות לחולי אלצהיימר

 
אם יקירכם חולה באלצהיימר או בדמנציה (שטיון) אתם צריכים עבורו מקום שבו יקבל את הטיפול ואת ההשגחה הצמודה לה הוא זקוק, או במילים אחרות: אתם צריכים עבורו בית.
 

בית אבות לחולי דמנציה

 
בית רחל ליצ'ק הינה רשת בתי אבות המונה שלושה סניפים: אזור, בית דגן ו"אחווה"-בצומת אחים אשר שמה לנגד עיניה את טובתם של הדיירים. בית האבות פותח את שעריו לקשישים תשושי נפש , לרבות קשישים הסובלים ממחלת האלצהיימר, ומתחייב לספק להם את הטיפול הרפואי ואת ההשגחה הצמודה להם הם זקוקים.
 
לקבלת מידע נוסף אודות בית ליצ'ק – בית אבות לחולי אלצהיימר חייגו עכשיו *9128
בית אבות לחולי אלצהיימר
 

קצת על אלצהיימר

 
אלצהיימר הינה מחלה קשה של תאי העצבים המרכזיים. המחלה תוקפת את תאי העצב במוח, וגורמת להם שלא לתפקד כהלכה. ביטויה של המחלה מתחיל בשכחה של דברים שהיו חלק בלתי נפרד משגרת חייו של הקשיש, בשלב השני הסובלים ממנה לא מזהים את היקרים להם ומביאה, בסופו של דבר, למוות.

בשל העובדה שחולי אלצהיימר יכולים לצאת מביתם וללכת מבלי לדעת לאן וגרוע מכך – לשכוח כיצד לחזור, חשוב מאוד שהם יהיו תחת השגחה צמודה. השגחה, שלא תמיד בני המשפחה יכולים לספק.
 

כיצד אנחנו יכולים לסייע

 
אנחנו בבית ליצ'ק מכירים מלפני ומלפנים את מחלת האלצהיימר ואת השלכותיה, ויש לנו ניסיון רב שנים בטיפול באנשים שנפגעו מהמחלה ובהשגחה עליהם. לכן, אנחנו מספקים לחולי האלצהיימר המתגוררים בבית השגחה צמודה במשך 24 שעות ביממה, מספקים להם את הטיפול הרפואי הנדרש ודואגים שהם ימשיכו לחיות חיים כמה שיותר מלאים – ככל שמצבם הפיזי מאפשר.

חולי האלצהיימר המתגוררים בבית מקבלים יחס אישי וטיפול רפואי מדויק ומקצועי, כך שהם ממשיכים לחיות בכבוד אשר מגיע להם.

אנחנו מזמינים את משפחות החולים להגיע לבית האבות שלנו, שהוא בית אבות לחולי אלצהיימר ובית חם לכל הדיירים, על מנת להתרשם מהמקום, מהצוות ומהפעילויות השונות שאנחנו דואגים לקיים מדי יום.

אנחנו מתחייבים לטפל ביקיריכם בצורה הטובה ביותר האפשרית, ולספק להם בית חם וחיים מלאים ככל שמתאפשר.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת מועד לסיור במקום חייגו עכשיו *9128 ונשמח לעמוד לשירותכם.