צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החשיבות של פעילות גופנית לבני הגיל השלישי

 
 
אורח חיים בריא מתחיל בפעילות גופנית
 
זה כבר ממזמן לא סוד או מיתוס שפעילות גופנית היא אחת הגורמים הישירים לאורח חיים בריא. כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית מכל סוג אנו מתחזקים ומחזקים את הגוף שלנו. מפתחים שרירים וגורמים להם להישאר פונקציונלים ולגוף שלנו להישאר חזק. אך האם פעילות גופנית היא לכל גיל או שייכת רק לצעירים? ממולץ לבני הגיל השלישי גם כן לעסוק בפעילות גופנית התחזק להם את הגוף והנפש.
 

הקשר בין פעילות גופנית הוא הקשר בין הגוף לנפש

 
בעיקר בגיל השלישי לפעילות גופנית ישנה השפעה רבה. היא תורמת ליציבות ולחוזק של הגוף, שומרת על המערכת החיסונים ומחזקת את השרירים והמפרקים. ישנן מגוון אופציות של פעילות גופנית המתאימה לגיל השלישי כמו יוגה, שחייה הליכות וכמו כן גם חוגים בנושאים שונים אותם ניתן למצוא לדוגמה בבית אבות. בנוסף לכך שפעילות גופנית חשובה מאד לתפקוד הגוף יש לה גם השפעה ישירה על הנפש. אדם בגיל השלישי שיעסוק בפעילות גופנית יגלה שהוא נהנה לקום בבוקר ומחכה לה. היא מכניסה הרבה תוכן והשפעה על החיים האישיים.
 
בית אבות ליצ'ק
 

פעילות גופנית בכל גיל – גם בגיל השלישי

 
לפעילות הגופנית השפעה ישירה על חיינו, גם מבחינה גופנית וגם מבחינה נפשית. בגילאים מתקדמים חשוב לשמור על פעילות גופנית תקינה גם שדבר זה לעיתים נראה בלתי אפשרי. בגיל השלישי מרבית מהמבוגרים מגיעים לשלב בהם הם עוברים לגור בדיור מוגן או בית אבות. זוהי הזדמנות לשקול בגיל מבוגר חזרה לשגרה של פעילות גופנית, מכיוון שבמסגרות אלה לרוב יהיה היצע של חוגים המציעים לכם חוויה ספורטיבית המותאמת לגיל השלישי.
 

בית הורים רחל ליצ'ק – מגוון של פעילויות גופניות בחיי היום יום

 
בית אבות "בית הורים רחל ליצ'ק" מציע לדייריו מגוון של פעילויות גופניות באופן יום יומי. זאת כדי להבטיח את איכות החיים ברמה הכי גבוהה שניתן תוך מתן הדרכות וסיוע כאשר נדרש. במסגרת המגורים תוכלו לשלב מגוון של פעילויות ספורטיביות וגופניות ולשמור על רמת חיים ואיכות חיים גבוהה.