צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תשושי נפש

 
בחירת בית אבות לתשושי נפש היא משימה מורכבת.

חשוב למצוא מקום שהוא קודם כל בית, אבל גם כזה שיש ברשותו את כל הידע והעזרים הנדרשים לטיפול בדיירים תשושי הנפש.

בית ליצ'ק בסניף בית דגן ובסניף אחווה הוא בית אבות לתשושי נפש המצע בית חם לדיירים התשושים, כולל כל מה שצריך על מנת לאפשר להם לחיות חיים כמה שיותר מלאים.
 
לקבלת מידע נוסף חייגו *9128 ונשמח לעמוד לשירותכם.
בית אבות לתשושי נפש
 
תשושי נפש, על פי ההגדרה, הם אנשים שחוו פגיעה מסוימת בתפקוד המוחי, בדרך כלל בגלל מחלות שונות כגון דמנציה, אלצהיימר וסכיזופרניה . הפגיעות מתבטאות בדרך כלל במספר מישורים, לרבות הנפשי, הקוגניטיבי והפיזי, וגורמים לפגיעה כללית באיכות החיים, עד כדי סכנת חיים

על מנת להגן על תשושי הנפש מפני מצבים שונים שעלולים להיגרם להם כתוצאה ממצבם, כגון יציאה מהבית מבלי לדעת את הדרך חזרה, חשוב מאוד שהם יימצאו בהשגחה מתמדת, 24 שעות ביממה.
 

כך בוחרים בית אבות לתשושי נפש

 
כאשר מחפשים בית אבות לתשושי נפש, חשוב קודם כל לוודא שתשושי הנפש נמצאים בהשגחה מסביב לשעון, ושאיש צוות רפואי ו/או מטפל מקצועי מסייעים להם ומכוונים את צעדיהם במקום.

למרות זאת, חשוב לזכור שגם תשושי הנפש עדיין יכולים ליהנות מפעילויות שונות, ולכן יש לבחור רק בית אבות לתשושי נפש שמשלב את הדיירים התשושים בכל פעילות אפשרית ודואג למלא את חייהם בכמה שיותר שמחה, אור, בני משפחה וילדים.
 

בדיוק בשביל זה הקמנו את בית ליצ'ק

 
בית אבות ליצ'ק בבית דגן הוא בית אבות ייעודי לתשושי נפש, אשר דואג לכל צורכיהם של הדיירים – הפיזיים, הקוגניטיביים והנפשיים. אנו עוטפים את הדיירים תשושי הנפש בצוות מטפלים מסור, ודואגים לכך שכל הזמן יימצא לידם מטפל שידאג ויעזור. הצוות הרפואי שלנו פועל 24 שעות ביממה, כך שיש באפשרותנו לספק סיוע רפואי ותרופתי גם בשעות הלילה.

בנוסף, אנחנו מקפידים לשלב את תשושי הנפש בכמה שיותר פעילויות, לרבות מפגשים עם בני נוער, חגיגות ועוד.

אז אם אתם מחפשים בית אבות לתשושי נפש שהוא קודם כל בית, אבל שיש בו גם את כל העזרים הרפואיים והנפשיים – אתם בדיוק במקום המתאים.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת היכרות וסיור במקום צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום.