בית אבות לתשושי נפש

בית אבות רחל ליצ'ק - בית אבות סיעודי במרכז

רשת בתי אבות רחל ליצ'ק הינה רשת פרטית מובילה לגיל השלישי המתנהלת באווירה חמה ומשפחתית, תוך היכרות אישית של בעלי הרשת ומנהליה עם כל אחד מהדיירים ובני משפחותיהם. 

הרשת הוקמה בשנת 1994 ומונה כיום 3 בתי אבות – באזור, בבית דגן ובאחווה. בתי הרשת כוללים מחלקות המיועדות לדיירים עצמאיים, תשושים, סיעודיים ותשושי נפש. מגוון המחלקות הייעודיות בהן מתמחה הרשת, מאפשר העברה של דיירים למסגרת המתאימה להם ביותר, בכל מקרה של שינוי במצבם הבריאותי.  

הרשת מעניקה לדייריה טיפול רפואי וסיעודי ברמה הגבוהה ביותר השגחה רפואית צמודה בכל שעות היממה וכלכלה מלאה. דיירי הרשת נהנים מאווירה ביתית  תומכת, יחס אישי וסדר יום קבוע, ולרשותם מגוון רחב של פעילויות חברותית ותרבותיות כגון: חוגים שונים, דיונים קבוצתיים, טיולים, הצגות, הופעות, הרצאות ועוד במשך כל שעות היום.

הרשת מתנהלת תחת תקני איכות קפדניים, עובדת תחת פיקוח ובקרה של משרד הבריאות ומשרד העבודה והרווחה וזוכה לציונים גבוהים בביקורות המשרדים ובסקרי שביעות הרצון של הדיירים ובני משפחותיהם. 

כרשת השמה את בריאות הדיירים במרכז, הרשת מיישמת שיטות טיפול מתקדמות ומקיפות, ולכל דייר מותאמת תוכנית טיפול ותעסוקה אישית, במטרה לשמר ולשפר את יכולותיו התפקודיות והקוגניטיביות. 

כל בתי רשת רחל ליצ'ק מנוהלים על ידי צוות רב מקצועי, ותיק ומיומן בתחום הגריאטריה הכולל: פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, עובדים סוציאליים, קלינאי תקשורת, אחיות ומטפלים.
לצוות ותק וניסיון רב שנים ברשת רחל ליצ'ק והוא מעניק שירות מסור וקשוב לכל דייר ולכל משפחה. 

בתי רשת ליצ'ק ממוקמים באזורים כפריים הנמצאים בסמיכות לעיר ובנגישות גבוה לתחבורה ציבורית וחניה. הבתים מציעים לדיירים חדרים מרווחים, מעוצבים ומאובזרים היטב המותאמים ליחיד, לזוג או לשותפים. בכל בתי הרשת שטחים ציבוריים נרחבים הכוללים מדשאות וגינות גדולות, פינות ישיבה ואירוח, חדרי אוכל, חדרי פעילויות וחוגים, מרפאות ועוד

החזון שלנו

רשת בתי אבות רחל ליצ'ק שמה לעצמה כמטרה להעניק איכות חיים לאדם המבוגר, להוות עבורו, ועבור בני משפחתו, בית חם, בטוח ותומך, ולשמש דוגמה ומופת למקצועיות ומומחיות בתחום הגיל השלישי.
אנו מאמינים כי המפתח להצלחתנו הוא צוות מקצועי, מנוסה ומיומן המעניק טיפול איכותי ומסור, תוך שמירה על כבוד האדם, עצמאותו, רווחתו הנפשית ופרטיותו. 

אנו מרימים בקביעות את הרף וחותרים לשמור על שביעות רצונם הגבוהה של דיירי הבתים, על ידי מתן יחס אישי ותשומת לב פרטנית, כשטובתם תמיד נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו.

אנו מחויבים לספק מגוון שירותים ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לצרכיו של כל דייר ודייר.

אנו באים אל הדיירים בלב פתוח, בסבלנות ובאהבה וזוכרים שאנו כאן בכדי לשרת אותם ואת בני משפחתם.

אנו שואפים באופן מתמיד למצוינות בתחום הבריאות על ידי מתן שירות רפואי ופרא רפואי בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים והעדכניים ביותר, ותוך שיתוף פעולה מתמיד ומלא בין כל הגורמים המטפלים. 

אנו רואים בבני המשפחות חלק בלתי נפרד מהבית, ושומרים איתם על קשר הדוק ורציף, בשקיפות מלאה ובמענה זמין בכל שאלה, ספק והתלבטות.  

אנו דואגים לטפח את סגל העובדים הוותיק והמסור שלנו באמצעות מסלולי הכשרה פנים ארגוניים ויצירת רשת בטחון לכל הצוות המקצועי.

למה לבחור בנו?

אייקון שירות רפואי

מקצועיות
צוות רב מקצוע המתמחה בגריאטרי

בית אבות ליצ'ק שירות אישי

יחס חם
שירות אישי, אווירה משפחתית ויחס חם ואכפתי

ליצ'ק מעל 25 שנות ניסיון

ניסיון ומוניטין
מעל 25 שנות ניסיון, מוניטין מעולה ושביעות רצון גבוה של הדיירים ובני משפחותיהם

בית אבות ליצ'ק רצף רפואי

רצף טיפולי
מגוון מחלקות ייעודיות המאפשרות שמירה על הרצף הטיפולי בדייר

בית אבות ליצ'ק סביבה נעימה

סביבה נעימה
סביבת מגורים כפרית וירוקה ומגוון מרחבים ציבוריים מרווחים

בית אבות ליצ'ק סביבה נעימה

בפיקוח וברישיון משרד הבריאות
ציונים גבוהים במבדקי הבקרה

הבתים שלנו