חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איכות החיים והטיפול ברשת בתי אבות בית ליצ'ק

איכות החיים והטיפול ברשת בתי אבות ליצ'ק
מבלי שנשים כלל לב לכך, יום אחד נגלה שאנחנו מתמודדים עם אתגרים חדשים. אין כל ספק שגיל הזהב מביא עמו שלל הזדמנויות מרגשות להתחבר מחדש למשפחה, לבלות זמן איכות עם היקרים לנו ולהתפנות להגשמת החלומות שלנו. עם זאת, כדי להבטיח שנוכל להגשים את כל השאיפות שלנו, חשוב שנכיר במורכבויות שניצבות לפנינו בגיל זה ונשכיל לקבל בזמן את התמיכה הטובה ביותר שניתן להשיג. קבלת הסיוע הנכון יכולה לקבוע במידה רבה את טווח האפשרויות ואיכות החיים שנוכל לקבל. רשת בתי אבות בית ליצ'ק מעמידה לרשות דייריה טיפול בסטנדרטים גבוהים, מתקנים איכותיים ושלל פעילויות שיעשירו את חייהם ויספקו מענה לכלל האתגרים שלהם. קהילת הגמלאים השוקקת של הרשת, זוכה לקבל את כל הנדרש על מנת להבטיח פרישה מכובדת וטיפול ראוי לכל הצרכים.

הקהילה הנכונה יכולה לעשות את כל ההבדל

ישנם היבטים רבים שעלינו לבחון בבואנו לבחור קהילה שתעניק לנו תמיכה ייעודית, מסביבה מטפחת ופעילויות מעשירות ועד לשירותים רפואיים מתקדמים. ההחלטה להתגורר בקהילה כזו לא רק מעניקה תחושת ביטחון אלא גם מציעה יתרונות רבים המשפרים את איכות החיים שלנו. בבית ליצ'ק, הקדישו מחשבה, מומחיות מקצועית נרחבת ומשאבים רבים כדי להבטיח מתן מענה לכל הדרישות הללו ועוד רבות אחרות.

רשת בתי אבות בית ליצ'ק מציעה טיפול רפואי שאין שני לו

כשזה מגיע להיכרות עם הצרכים הייחודיים של בני הגיל השלישי מבחינה רפואית, בית ליצ'ק הוא אוטוריטה מובילה. הצוות הרפואי המנוסה והמיומן של הרשת מעניק לדיירים מענה טיפולי מהיר ומדויק הזמין 24/7. הרופאים של הרשת בונים תכניות טיפוליות ייעודיות שנועדו לשפר את איכות החיים של הדיירים בגישה רב תחומית, לצד ייעוץ גריאטרי שוטף ומענה טיפולי ממרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, צוות סיעודי מוביל ופיזיותרפיסטים והכל, תחת קורת גג אחת.

סיוע מותאם אישית

מתוך הבנה עמוקה שכל דייר מגיע עם דרישות ייחודיות, לרשת בתי אבות בית ליצ'ק מערך טיפולי ששם דגש על היחס האישי. בין אם מדובר בעזרה בפעילויות יומיומיות, תמיכה בניידות או טיפול אישי, אנשי צוות מסורים זמינים תמיד לכל צורך ופועלים בכל הכלים העומדים לרשות הדיירים כדי להעניק להם תחושת ביטחון ותמיכה.

קהילה חברתית תוססת

בזכות תכנית פעילות רבגונית, מרתקת ומהנה שנועדה לשמור על אורח חיים פעיל ולקיים קהילה שוקקת ומלאת חיים, בית ליצ'ק הוא הרבה יותר מרשת בתי אבות. הקהילה מציעה מגוון תוכניות פעילות ואירועי העשרה – מתוכניות כושר קבועות ועד לטיולים ואירועי תרבות, שמעניקים הזדמנות לבניית קשרים חברתיים ומטפחים תחושת שייכות עמוקה.

פועלים בהתאם לתקני איכות קפדניים

המתקן פועל תחת פיקוחו של משרד הבריאות ונתון לבקרות שוטפות כדי להבטיח שהסטנדרט הגבוה של הרשת לטיפול יימשך בכל עת. המחויבות לתקני איכות מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש, כשהרשת זוכה לציונים גבוהים הן בביקורות משרד הבריאות והן בסקרי שביעות הרצון בקרב דייריה ובני משפחותיהם.

חיים באווירה כפרית

הקהילות של בית ליצ'ק ממוקמות בלב מבואות ירוקות המעניקות שקט ואיכות חיים, מבלי להתפשר על הנגישות התחבורתית למרכזי הערים. כך, ניתן ליהנות מהשלווה של הכפר ולהישאר במרחק נגיעה ממרכזי החיים ובני המשפחה. למידע נוסף על כל האפשרויות הזמינות בבית ליצ'ק, ניתן להשאיר פרטים כאן כעת.

השירותים שלנו

בית אבות ליצ'ק טיפול רפואי
אייקון בית אבות ליצ'ק
אייקון צוות רפואי בית אבות ליצ'ק
אייקון צוות תעסוקה ופנאי
אייקון צוות תעסוקה ופנאי

השירות הפרא – רפואי

מעטפת שירותים מקצועיים הכוללת: ריפוי בעיסוק, תזונאית קלינית, ייעוץ פסיכולוגי, פיזיותרפיה, הדרכה תעסוקתית וקלינאות תקשורת.

קרא עוד

אופן הטיפול

טיפול רפואי, השגחה צמודה בכל שעות היממה ותוכנית טיפול פרטנית המותאמת למצבו הרפואי של כל דייר.

קרא עוד

הצוות שלנו

צוות רב מקצועי ותיק, מיומן ומסור המכיר כל דייר ומשפחה באופן אישי ועושה את עבודתו באהבה, בסבלנות ובמסירות.

קרא עוד

תעסוקה ופנאי

מגוון פעילויות תעסוקה ופנאי לרבות חוגים, הרצאות, סרטים והצגות, משחקי חברה, פעילות גופנית, אירועים וטיולים.

קרא עוד

סביבה ומגורים

סביבה כפרית ירוקה ומוגנת הכולל מרחבים ציבוריים מרווחים ומטופחים וחדרים נוחים ובטוחים המצוידים בריהוט ואבזור מתקדם.

קרא עוד

מחלקות נוספות

בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי

המחלקה פועלת ברישיון משרד הבריאות ומיועדת למבוגרים הזקוקים לסיוע בביצוע פעולות יומיומיות. במחלקה מגוון רחב מאוד של שירותים מקצועיים וכן צוות מסור ומיומן המעניק לדיירים ומשפחותיהם יחס חם ואכפתי.

קרא עוד
בית אבות לעצמאיים

בית אבות לעצמאיים

המחלקה נמצאת בפיקוח משרד הרווחה ומיועדת לדיירים המעוניינים לשמור על סדר יום עצמאי, בחברת בני גילם, ובתוך מסגרת תומכת המספקת מגוון פעילויות פנאי, ארוחות ומגורים איכותיים והשגחה רפואית צמודה.

קרא עוד
אשת צוות עם דיירת בית אבות לתשושים

בית אבות לתשושים

המחלקה, בפיקוח משרד הרווחה, מיועדת למבוגרים הזקוקים לעזרה בחלק מפעולות היום יום, ורוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה, טיפול והשגחה רפואית, ארוחות מסודרות, מגורים נוחים ומגוון פעילויות חברה ופנאי.

קרא עוד
מחלקה לתשושי נפש

תשושי נפש

במחלקה, בפיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה, מיועדת למבוגרים הסובלים מדמנציה וזקוקים להשגחה צמודה, סיוע בפעולות יום יומיות וסביבה חמה, מוגנת ותומכת המעניקה להם סדר יום פעיל ונוסכת בהם בטחון.

קרא עוד