חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בית אבות הבחירה האידיאלית

בית אבות ליצ'ק מטפלת עם דיירת

בשנים האחרונות תחום הדיור המוגן לבני גיל הזהב התפתח בצורה מרשימה, כאשר אם עד לפני כעשור בלבד בית אבות היווה את הבחירה המובנת מאליה, כיום יכולים בני הגיל השלישי לבחור להמשיך לגור בביתם במסגרת דיור מוגן בבית או להיכנס למסגרת סטנדרטית של דיור מוגן.

ליהנות מכל העולמות

היתרון המרכזי של מעבר למגורים בבית אבות הוא שמדובר למעשה באפשרות היחידה שמבטיחה לדייר את היכולת ליהנות מכל העולמות: מצד אחד במסגרת הדיור בבית אבות יכול הדייר לקחת חלק במגוון רחב של פעילויות, חוגי העשרה והרצאות ומצד שני הוא מקבל את כל השירותים הבסיסיים שהוא זקוק להם לרבות ארוחות מותאמות אישית למצבי בריאות שונים, טיפולים רפואיים, שירותי ניקיון ועוד.

כל זאת במסגרת מקצועית הנמצאת תחת פיקוח מתמיד של אנשי מקצוע המגיעים מתחום הגרונטולוגיה.

מעבר לכל זה, המעבר למגורים בבית אבות מסייע לבני הגיל השלישי להפיג את תחושת הבדידות ובנוסף מאפשר לבני משפחתם לישון בראש שקט, בידיעה שיקיריהם נמצאים במסגרת מקצועית, בטוחה ותומכת.

לקבלת פרטים נוספים על היתרונות של בית אבות אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם המומחים של רשת "בתי הורים רחל ליצ'ק" בטלפון מספר *9128.

השירותים שלנו

בית אבות ליצ'ק טיפול רפואי
אייקון בית אבות ליצ'ק
אייקון צוות רפואי בית אבות ליצ'ק
אייקון צוות תעסוקה ופנאי
אייקון צוות תעסוקה ופנאי

השירות הפרא – רפואי

מעטפת שירותים מקצועיים הכוללת: ריפוי בעיסוק, תזונאית קלינית, ייעוץ פסיכולוגי, פיזיותרפיה, הדרכה תעסוקתית וקלינאות תקשורת.

קרא עוד

אופן הטיפול

טיפול רפואי, השגחה צמודה בכל שעות היממה ותוכנית טיפול פרטנית המותאמת למצבו הרפואי של כל דייר.

קרא עוד

הצוות שלנו

צוות רב מקצועי ותיק, מיומן ומסור המכיר כל דייר ומשפחה באופן אישי ועושה את עבודתו באהבה, בסבלנות ובמסירות.

קרא עוד

תעסוקה ופנאי

מגוון פעילויות תעסוקה ופנאי לרבות חוגים, הרצאות, סרטים והצגות, משחקי חברה, פעילות גופנית, אירועים וטיולים.

קרא עוד

סביבה ומגורים

סביבה כפרית ירוקה ומוגנת הכולל מרחבים ציבוריים מרווחים ומטופחים וחדרים נוחים ובטוחים המצוידים בריהוט ואבזור מתקדם.

קרא עוד

מחלקות נוספות

בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי

המחלקה פועלת ברישיון משרד הבריאות ומיועדת למבוגרים הזקוקים לסיוע בביצוע פעולות יומיומיות. במחלקה מגוון רחב מאוד של שירותים מקצועיים וכן צוות מסור ומיומן המעניק לדיירים ומשפחותיהם יחס חם ואכפתי.

קרא עוד
בית אבות לעצמאיים

בית אבות לעצמאיים

המחלקה נמצאת בפיקוח משרד הרווחה ומיועדת לדיירים המעוניינים לשמור על סדר יום עצמאי, בחברת בני גילם, ובתוך מסגרת תומכת המספקת מגוון פעילויות פנאי, ארוחות ומגורים איכותיים והשגחה רפואית צמודה.

קרא עוד
אשת צוות עם דיירת בית אבות לתשושים

בית אבות לתשושים

המחלקה, בפיקוח משרד הרווחה, מיועדת למבוגרים הזקוקים לעזרה בחלק מפעולות היום יום, ורוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה, טיפול והשגחה רפואית, ארוחות מסודרות, מגורים נוחים ומגוון פעילויות חברה ופנאי.

קרא עוד
מחלקה לתשושי נפש

תשושי נפש

במחלקה, בפיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה, מיועדת למבוגרים הסובלים מדמנציה וזקוקים להשגחה צמודה, סיוע בפעולות יום יומיות וסביבה חמה, מוגנת ותומכת המעניקה להם סדר יום פעיל ונוסכת בהם בטחון.

קרא עוד