חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החשיבות של פעילות גופנית לבני הגיל השלישי

פעילות גופנית בבית אבות

אורח חיים בריא מתחיל בפעילות גופנית

זה כבר ממזמן לא סוד או מיתוס שפעילות גופנית היא אחת הגורמים הישירים לאורח חיים בריא. כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית מכל סוג אנו מתחזקים ומחזקים את הגוף שלנו. מפתחים שרירים וגורמים להם להישאר פונקציונלים ולגוף שלנו להישאר חזק. אך האם פעילות גופנית היא לכל גיל או שייכת רק לצעירים? מומלץ לבני הגיל השלישי גם כן לעסוק בפעילות גופנית התחזק להם את הגוף והנפש.

הקשר בין פעילות גופנית הוא הקשר בין הגוף לנפש

בעיקר בגיל השלישי לפעילות גופנית ישנה השפעה רבה. היא תורמת ליציבות ולחוזק של הגוף, שומרת על המערכת החיסונים ומחזקת את השרירים והמפרקים. ישנן מגוון אופציות של פעילות גופנית המתאימה לגיל השלישי כמו יוגה, שחייה הליכות וכמו כן גם חוגים בנושאים שונים אותם ניתן למצוא לדוגמה בבית אבות. בנוסף לכך שפעילות גופנית חשובה מאד לתפקוד הגוף יש לה גם השפעה ישירה על הנפש. אדם בגיל השלישי שיעסוק בפעילות גופנית יגלה שהוא נהנה לקום בבוקר ומחכה לה. היא מכניסה הרבה תוכן והשפעה על החיים האישיים.

פעילות גופנית בכל גיל – גם בגיל השלישי

לפעילות הגופנית השפעה ישירה על חיינו, גם מבחינה גופנית וגם מבחינה נפשית. בגילאים מתקדמים חשוב לשמור על פעילות גופנית תקינה גם שדבר זה לעיתים נראה בלתי אפשרי. בגיל השלישי מרבית מהמבוגרים מגיעים לשלב בהם הם עוברים לגור בדיור מוגן או בית אבות. זוהי הזדמנות לשקול בגיל מבוגר חזרה לשגרה של פעילות גופנית, מכיוון שבמסגרות אלה לרוב יהיה היצע של חוגים המציעים לכם חוויה ספורטיבית המותאמת לגיל השלישי.

בית הורים רחל ליצ'ק – מגוון של פעילויות גופניות בחיי היום יום

בית אבות "בית הורים רחל ליצ'ק" מציע לדייריו מגוון של פעילויות גופניות באופן יום יומי. זאת כדי להבטיח את איכות החיים ברמה הכי גבוהה שניתן תוך מתן הדרכות וסיוע כאשר נדרש. במסגרת המגורים תוכלו לשלב מגוון של פעילויות ספורטיביות וגופניות ולשמור על רמת חיים ואיכות חיים גבוהה.

השירותים שלנו

בית אבות ליצ'ק טיפול רפואי
אייקון בית אבות ליצ'ק
אייקון צוות רפואי בית אבות ליצ'ק
אייקון צוות תעסוקה ופנאי
אייקון צוות תעסוקה ופנאי

השירות הפרא – רפואי

מעטפת שירותים מקצועיים הכוללת: ריפוי בעיסוק, תזונאית קלינית, ייעוץ פסיכולוגי, פיזיותרפיה, הדרכה תעסוקתית וקלינאות תקשורת.

קרא עוד

אופן הטיפול

טיפול רפואי, השגחה צמודה בכל שעות היממה ותוכנית טיפול פרטנית המותאמת למצבו הרפואי של כל דייר.

קרא עוד

הצוות שלנו

צוות רב מקצועי ותיק, מיומן ומסור המכיר כל דייר ומשפחה באופן אישי ועושה את עבודתו באהבה, בסבלנות ובמסירות.

קרא עוד

תעסוקה ופנאי

מגוון פעילויות תעסוקה ופנאי לרבות חוגים, הרצאות, סרטים והצגות, משחקי חברה, פעילות גופנית, אירועים וטיולים.

קרא עוד

סביבה ומגורים

סביבה כפרית ירוקה ומוגנת הכולל מרחבים ציבוריים מרווחים ומטופחים וחדרים נוחים ובטוחים המצוידים בריהוט ואבזור מתקדם.

קרא עוד

מחלקות נוספות

בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי

המחלקה פועלת ברישיון משרד הבריאות ומיועדת למבוגרים הזקוקים לסיוע בביצוע פעולות יומיומיות. במחלקה מגוון רחב מאוד של שירותים מקצועיים וכן צוות מסור ומיומן המעניק לדיירים ומשפחותיהם יחס חם ואכפתי.

קרא עוד
בית אבות לעצמאיים

בית אבות לעצמאיים

המחלקה נמצאת בפיקוח משרד הרווחה ומיועדת לדיירים המעוניינים לשמור על סדר יום עצמאי, בחברת בני גילם, ובתוך מסגרת תומכת המספקת מגוון פעילויות פנאי, ארוחות ומגורים איכותיים והשגחה רפואית צמודה.

קרא עוד
אשת צוות עם דיירת בית אבות לתשושים

בית אבות לתשושים

המחלקה, בפיקוח משרד הרווחה, מיועדת למבוגרים הזקוקים לעזרה בחלק מפעולות היום יום, ורוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה, טיפול והשגחה רפואית, ארוחות מסודרות, מגורים נוחים ומגוון פעילויות חברה ופנאי.

קרא עוד
מחלקה לתשושי נפש

תשושי נפש

במחלקה, בפיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה, מיועדת למבוגרים הסובלים מדמנציה וזקוקים להשגחה צמודה, סיוע בפעולות יום יומיות וסביבה חמה, מוגנת ותומכת המעניקה להם סדר יום פעיל ונוסכת בהם בטחון.

קרא עוד