בית אבות ליצ'ק תמונת פנים
בראש ובראשונה כאנשים נפלאים בכל אשר ייצגתם באנושיותכם, ברגישותכם, במקצועיותכם, ובעיקר בתמיכה הפיזית לאבינו ובתמיכה הנפשית לבני המשפחה, מצאנו בכם מזיגה נדירה של אנושיות וטוב לב, אהבה ורגישות. אנשי חסד אתם, אוהבי אדם. אוהבי עמל לאור החמה ביום ולאור הלבנה בלילה.
ברצוני להודות על הטיפול המסור שלכם באימי, על השיחות הנעימות והמקצועיות של כל הצוות בלי יוצא מן הכלל.
סוף סוף ידעתי שגו' יהיה במקום בטוח ומקצועי, יכולתי ללכת הביתה בידיעה שאני משאירה אותו בידיים מעשיות, לבבות חמים ואנשים אכפתיים. ברצוני להודות לכולכם שהצלחתם להעניק לגו' בעלי שמחה ומצב רוח מרומם. אני שולחת לכולכם חיבוק חם. לעולם לא אשכח אתכם
הכניסיני תחת כנפך, והיי לי אם ואחות, ויהי חיקך מקלט ראשי קן תפילותיי הנידחות. שישה חודשים חלפו מהיום בו לא יכולתי יותר להכניס את בעלי תחת כנפי, ומסרתי את הטיפול בו אליכם, לבית רחל ליצ'ק, הרשו לי לקרוא למקום בית, בית חדש ומקסים. אודה על האמת שנאלצתי להיפרד מבעלי, היקר לי מכל, עם המון חששות. ובזכותכם, צוות מדהים ויקר, אני יכולה לומר בלב שלם כי היום אני רגועה ובטוחה שבעלי נמצא בחיק משפחה עוטפת, אוהבת ומסורה. מידי יום אני מגיעה לבקרו בביתו חדש, שהפך להיות ביתי השני, אני פוגשת אנשים מקסימים שעושים למענו ולמעננו את המירב המתבטא ביחס הנפלא, הטיפול המסור, באהבה הרבה, וחשוב מכל באווירה משפחתית ונעימה. ברצוני להודות מקרב לב לצוות הנפלא שעובד מהלב והנשמה, המלווים את יקירנו באופן אישי בכל שעות היממה, בעבודה מאומצת וקשה, וכל זאת במסירות ואהבה. צוות יקר, כל אחד ואחת מכם מהווה נדבך חשוב ומשמעותי בהפיכת המקום לבית חם ואוהב. המשיכו בדרככם הברוכה, אוהבת אתכם בכל ליבי
א.א.
אמא, אישה אצילית, חכמה ומאורגנת הפכה להיות חסרת ישע. בבית ליצ'ק קיבלו אותנו בסובלנות אין קץ, בהתייחסות רכה ומתחשבת כלפי אמא וכלפי המשפחה. מצאנו מקום חם, אוהב ומחבק. היחס החם וכל פנייה שנענתה ללא משוא פנים.
ב.א.
אני מוצא את עצמי היום חובה להביע הערכה רבה לטיפול בו זכתה אימי, טיפול רפואי ותומך הראוי להערכה. זכינו לתמיכה מכל צוות הבית. לכולן אגיד תודה רבה, אתם מבצעים עבודת קודש בחמלה והבנת הצרכים.
ביתכם היה עבורנו ועבור יקירנו בית של אהבה, חום ומסירות אין קץ, זהו בית נקי ומטופח ששמר על אווירה וכבוד. ביתכם העניק לנו שלווה
לא יכולנו לעצור או לוותר בלי לומר לכם תודה מכל הלב, להביע בפניכם את מלוא הערכתינו, על המאמץ ועל אכפתיות גדולה, על הטיפול ועל ההקשבה, על מהירות התגובה, על ההשקעה בכל שעה ושעה, על התמיכה ועל ההיענות על הידע והמקצועיות שלכם. עבודתכם היא קודש, נסיים במילה אחת אמיתית ופשוטה, פשוט תודה.
אנו ילדיו, היינו עדים לפועלכם, מצאנו את המקום להודות לכם על הבית החם התומך, הדואג, והאוהב. גרמתם לנו להרגיש שיש עוד משפחה קטנה שדואגת לאבינו.
למשפחת בית רחל ליצ'ק, ברצוננו להביע את תודותינו העמוקה על הטיפול המסור, תודותינו והערכתנו על היותכם צוות מסור ונאמן, אשר העניק לנו ולאבינו הרגשת בטחון ואמון.
אנו יותר משנה לאחר האירוע המוחי של חיים שטלטל את עולמינו. בזמן זה, אנו מרגישים זכות וחובה להודות לכל האנשים הטובים באמצע הדרך שהיו שם בשבילנו. לכם היה חלק חשוב ביותר בטיפולו בזמן שהותו. הגענו מלאי חששות והתלבטויות האם אנו עושים את הדבר הנכון ביותר עבורו וקיבלתם אותנו בזרועות פתוחות, בסבלנות, הקשבתם לרצונותינו, תמכתם נתתם הרגשה טובה, אפשרתם לשאול ולתהות וביחד הצלחנו להניע תהליכים. אפשרתם לחברים ומשפחה להגיע בכל שעות היום ולתמוך. כשרצינו להוציאו לשבת, תמכתם במהלך, הכנתם אותנו וציידתם אותנו בדברים הנחוצים לו. דבר זה העלה את רוחו של חיים וגם את רוחנו כשזכינו לשהות עמו בשבתות בבית. הטיפול המסור הניב תוצאות וחיים נהיה יותר ערני, קשוב, הקשיב להוראות. משכיבה עבר לישיבה, עלה במשקל ואפילו לקראת סוף השהייה, החל לדבר קצת. כל זאת בזכות כל אחד ואחת מהצוות. כשהחלטנו שהגיע הזמן להחזירו הביתה תמכתם בהחלטתנו ועודדתם אותנו. עזרתם לנו להכין את עצמינו פיזית ונפשית לצרכים שחיים יצטרך ונתתם לנו גב ואמון. כל זאת לא מובן מאליו, זכינו להכיר את המקום ואותכם. תודה מקרב לב לכולכם על הכול.
הבנתי שמצאתי בית. היתרון של בית ליצ'ק הוא שלכל צוות העובדים יש יכולת הכלה גדולה מאוד וסבלנות רבה, הטיפול מסור ואוהב והיום אני רואה בבית רחל ליצ'ק בית, מצאתי משפחה חדשה במקום זו שאבדה לי." (אישה שאין לה משפחה והגיעה למצב סיעודי בגיל 60 רושמת לבית אבות)
אני מודה לכם מכל הלב, על היחס והטיפול המסור והאנושי שהענקתם ומעניקים לאימי. עשיתם ואתם עושים את כל שביכולתכם בשביל להעניק לה חיים נוחים ומכובדים. אני מרגיש סיפוק, היא חיה כאן עם מטפלים יוצאים מן הכלל.
תודותינו נתונות להנהלה, ולצוות הרפואי והתומך, כולם כאחד. אין בנו הספק כי לאבינו ניתן הטיפול המסור והטוב ביותר שאדם יכול לבקש.
תתגמדנה המילים ותקצר היריעה להביע לכם מילות הערכה, על ההקשבה והעזרה, על היחס החם והחיבה, על ההתחשבות בכל פרט, על תשומת הלב האישית והחמה, על מעקב ההתמדה והרצון הטוב. מלאכתכם קודש.
החום האנושי והטיפול המסור במחלקה ג' הקרינו על אמי היקרה שזכתה לטיפול אוהב ותומך עד הרגע האחרון. בית ליצ'ק הפך להיות בית חם בשבילה.
אנו מודים לכם מקרב לב על טיפולכם המסור לאמנו האהובה וסבתנו, תודות על היחס האנושי הטיפול החם והאוהב, ההתמדה והרצון הטוב.
רצינו לומר לכם תודה מכל הלב על היחס האנושי והטיפול המיוחד והאוהב. חשבתם על הכול מהפרט הקטן ועד הגדול, האוכל הביתי, האומנות, האקטואליה וכמובן היחס החם והדואג שמלווה אותנו מידי יום. עבודתכם היא עבודת קודש, מלאכים אתם על פני האדמה. יישר כוח, ושוב אלפי תודות
בנוכחות הרבה שלנו במחלקה היינו עדים לעבודה הקשה, המתישה והתובענית הנדרשת מכם ולהתמודדות היומיומית, אנו מלאי הערכה על כל מה שעשיתם ואתם עושים בעבודת קודש אותה אתם מבצעים ומוקירים תודה על הטיפול המסור באימנו