חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שיטות הטיפול הייחודיות של בית ליצ'ק עבור תשושי נפש

טיפול בתשושי נפש

מבין שלל האתגרים עמם מתמודדים בני הגיל השלישי, אחד מההיבטים המורכבים והבולטים ביותר הוא ההיבט הקוגניטיבי והנפשי. ככל שהזמן חולף, משימות רבות הדורשות ריכוז, זיכרון וצלילות חשיבה עשויות להפוך למורכבות יותר. רשת בתי אבות בית ליצ'ק הציבה לעצמה כמטרת על לספק עבור דיירים תשושי נפש מערך נרחב של טיפולים חדשניים העומדים בחוד החנית של הפיתוח הרפואי להתמודדות עם אתגרי בריאות הנפש וההפרעות הקוגניטיביות. עם מסירות בלתי מתפשרת לשמירה על הרווחה ולקידום שינוי משמעותי, ברשת פועלים ללא לאות כדי להבטיח שלקרובים שלנו תהיינה זמינות האפשרויות הטובות ביותר לשימור יכולות ולשיקום.

מציבים את האדם במרכז

מתודת הטיפול של רשת בתי אבות בית ליצ'ק מתאפיינת בגישה ממוקדת אדם. ברשת פועלים מתוך הכרה מתמדת כי לכל אדם צרכים, אתגרים, חוזקות והעדפות משלו. לכן, בונים תכנית שיקום וטיפול לתשושי נפש המותאמת באופן אישי לכל מטופל, על מנת להבטיח מענה מדויק, ספציפי אשר מעניק קשב רב ואמפתיה לכל אורך תכנית הטיפול.

צוות מומחים רב תחומי לטיפול בתשושי נפש

רשת בתי אבות בית ליצ'ק מתהדרת במומחים מהשורה הראשונה בתחום הקוגניטיבי והמנטלי. מערך נרחב של פסיכיאטרים, פסיכולוגים ומטפלים ייעודיים, בונה תכנית טיפול מקיפה ורב תחומית המכסה את כלל ההיבטים הפסיכולוגיים והקוגניטיביים. בחשיבה משותפת, נקודת מבט הרמונית וחובקת כל וחדשנות בלתי פוסקת, ברשת מבטיחים שלרשות הדיירים עומד המענה היעיל והשלם ביותר.

מגוון רחב של גישות טיפוליות

ברשת בתי אבות בית ליצ'ק משלבים פסיכיאטריה מסורתית לצד התערבויות טיפוליות התנהגותיות כמו CBT ו-DBT, תוך מתן דגש להיבט התפקודי. כך, מסייעים לדיירים לשפר מיומנויות ואת איכות חייהם ובו זמנית, לפתח כלים שיסייעו להם למתן חרדה, לצלוח אתגרים חברתיים ולהבין טוב יותר את רגשותיהם אל מול כל האתגרים הניצבים לפניהם.
ברשת בתי אבות בית ליצ'ק מיישמים טווח רחב של כלים על מנת להעניק מענה רב היבטים המסייע הן בהיבט הרגשי והן בקוגניטיבי עם תרגולים לשיפור הזיכרון והריכוז, פיתוח כישורי פתרון בעיות ואימון אינטראקטיבי המשמר יכולות תקשורת ומיומנויות חברתיות. כל אלו גם יחד, מעניקים דחיפה ניכרת לרווחה הקוגניטיבית של הדיירים.

טיפול חווייתי ייעודי לתשושי נפש בשעות הפנאי

כולנו יודעים שחוויות מעשירות מרחיבות את התודעה ומרוממות את הנפש. ההבנה הזו מהווה עבור הרשת קו מנחה לתכנית הטיפולית. ברשת משלבים את הדיירים במגוון רחב של פעילויות יצירה ופנאי, מתרפיה באומנות ובמוסיקה ועד לגינון ופעילות גופנית. פעילויות אלו מספקות אפיקים חשובים לביטוי עצמי, מפחיתות מתח, משפרות את מצב הרוח ומטפחות תחושת הישגיות ומשמעות. לאורך כל פעילויות הפנאי, הצוות המקצועי פועל באופן יזום כדי לטפל קשרים חברתיים בפעילויות הקבוצתיות הבונים רשת תמיכה איתנה ומרחב לשיתוף והזדהות.

טיפול חווייתי ייעודי לתשושי נפש בשעות הפנאי

לתמיכה המשפחתית עשויה להיות חשיבות מכרעת באיכות חיי המטופל. לכן, ברשת בתי אבות בית ליצ'ק משתפים את המשפחות באופן פעיל בתהליך הטיפול. אנשי הצוות מעניקים מידע והדרכה המסייעים לבני המשפחה ללמוד כיצד לקדם את בריאותם הנפשית והקוגניטיבית של היקרים. עם ערוץ תקשורת ישיר ורציף, עדכונים שוטפים והנחיה מקצועית, הרשת מאפשרת לנו לקחת חלק משמעותי ויעיל בתוכנית הטיפול.

לפרטים נוספים אודות שיטות הטיפול בתשושי נפש של רשת בתי אבות בית ליצ'ק
ניתן להשאיר את פרטיכם בטופס מטה. 

השירותים שלנו

בית אבות ליצ'ק טיפול רפואי
אייקון בית אבות ליצ'ק
אייקון צוות רפואי בית אבות ליצ'ק
אייקון צוות תעסוקה ופנאי
אייקון צוות תעסוקה ופנאי

השירות הפרא – רפואי

מעטפת שירותים מקצועיים הכוללת: ריפוי בעיסוק, תזונאית קלינית, ייעוץ פסיכולוגי, פיזיותרפיה, הדרכה תעסוקתית וקלינאות תקשורת.

קרא עוד

אופן הטיפול

טיפול רפואי, השגחה צמודה בכל שעות היממה ותוכנית טיפול פרטנית המותאמת למצבו הרפואי של כל דייר.

קרא עוד

הצוות שלנו

צוות רב מקצועי ותיק, מיומן ומסור המכיר כל דייר ומשפחה באופן אישי ועושה את עבודתו באהבה, בסבלנות ובמסירות.

קרא עוד

תעסוקה ופנאי

מגוון פעילויות תעסוקה ופנאי לרבות חוגים, הרצאות, סרטים והצגות, משחקי חברה, פעילות גופנית, אירועים וטיולים.

קרא עוד

סביבה ומגורים

סביבה כפרית ירוקה ומוגנת הכולל מרחבים ציבוריים מרווחים ומטופחים וחדרים נוחים ובטוחים המצוידים בריהוט ואבזור מתקדם.

קרא עוד

מחלקות נוספות

בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי

המחלקה פועלת ברישיון משרד הבריאות ומיועדת למבוגרים הזקוקים לסיוע בביצוע פעולות יומיומיות. במחלקה מגוון רחב מאוד של שירותים מקצועיים וכן צוות מסור ומיומן המעניק לדיירים ומשפחותיהם יחס חם ואכפתי.

קרא עוד
בית אבות לעצמאיים

בית אבות לעצמאיים

המחלקה נמצאת בפיקוח משרד הרווחה ומיועדת לדיירים המעוניינים לשמור על סדר יום עצמאי, בחברת בני גילם, ובתוך מסגרת תומכת המספקת מגוון פעילויות פנאי, ארוחות ומגורים איכותיים והשגחה רפואית צמודה.

קרא עוד
אשת צוות עם דיירת בית אבות לתשושים

בית אבות לתשושים

המחלקה, בפיקוח משרד הרווחה, מיועדת למבוגרים הזקוקים לעזרה בחלק מפעולות היום יום, ורוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה, טיפול והשגחה רפואית, ארוחות מסודרות, מגורים נוחים ומגוון פעילויות חברה ופנאי.

קרא עוד
מחלקה לתשושי נפש

תשושי נפש

במחלקה, בפיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה, מיועדת למבוגרים הסובלים מדמנציה וזקוקים להשגחה צמודה, סיוע בפעולות יום יומיות וסביבה חמה, מוגנת ותומכת המעניקה להם סדר יום פעיל ונוסכת בהם בטחון.

קרא עוד